MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Textile 15727064

nr 1572 7064

TEXTILE

Paisley, 150x300, wear, damages.

Paisley, 150x300 cm

Condition: slitage, skador

SEK 250

Monday October 23 2023
at 18:52:52